Dlaczego my

Dlaczego my?

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z zawodniczym doświadczeniem.

Nasza hala tenisowa jest jedyną taką z kortami ziemnymi w Warszawie. Większość kortów jest przykrytych balonami,nasza hala ma konstrukcję stalą. Różnica jest kolosalna: W naszej hali nie ma zimna często panującego pod balonami,niezdrowego dla człowieka ciśnienia które utrzymuje balon nad kortem i grzybów niezdrowych dla naszych płuc.

Nawierzchnia ceglana jest najzdrowszą dla tenisistów ich stawów,kolan itd. Większość kortów w halach ma nawierzchnię twardą lub ze sztuczną trawą z prostego powodu (nie jest potrzebna obsługa i pielęgnacja więc korty takie buduje się raz na wiele lat). Nasze korty są ciągle pielęgnowane i konserwowane, dlatego są tak dobrej jakosci.

Rodzice mogą swobodnie oglądać zajęcia dziecka z naszej klubowej kawiarenki.Dobra kawa,prasa i TV umila czas oczekiwania na dziecko. Aktywnym polecamy w trakcie trwania zajęć dziecka dział siłowni i fitness.
Parking samochodowy przy samej hali.

Organizujemy turnieje i każdy z naszych uczniów  bierze udział zupełnie BZEPŁATNIE.
Na nasze obozy zawsze jezdzimy luksusowymi autokarami bez względu na ilość uczesników zawsze dużymi.
WSZTSTKIE konkurencje naszych obozów są nagradzane pucharami i medalami.
Opiekunowie i cała kadra wywodzi się z naszego klubu.

Wielu naszych uczniów zaczynało naukę od wieku przedszkolnego i choć są już dorośli wciąż dobrze sie z nami bawią i uprawiają ten wspaniały sport.