Obozy tenisowe

Organizujemy obozy tenioswe. Są to wyjazdy w najciekawsze miejsca naszego kraju. Obozy nad Bałtykiem, Mazurach, Podlasiu, Borach tucholskich i górach. Tenis jest podstawą naszych obozów ale innych atrakcji jest tak wiele że dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Tenis, siatkówka, koszykówka, spływy kajakowe, park linowy, zawody łucznicze, wędkarskie, piłkarskie, strzeleckie, badminton, tenis plażowy, tenis stołowy, zawody biegowe, siłacz obozu, zawody pływackie, rzutki, konkurs na najśmieszniejszy skok do wody, paintball, zawody kajakowe. Turnieje tenisa singlowy i deblowy.

WSZYSTKIE konkurencje i zawody są nagradzane medalami, dyplomami i pucharam.

Wieczorami organizujemy ogniska z kiełbaskami lub grill. Dyskoteki, wycieczki i ogólna zabawa pod okiem kadry sprawdzonej od lat i w dużej części wyrosłej z naszych właśnie obozów. Na miejsce obozów dowozi nas sprawdzony przewoźnik z którym od początku współpracujemy. Zawsze jedziemy autokarami klasy LUX lub VIP bez względu na to czy jedzie mało czy więcej uczestników zawsze autokar jest duży.

Są to obozy tenisowe na których dzieci naprawdę uczą się grać w tenisa a nie "zaliczają wakacje z rakietą" Zajęcia tenisowe 4 godziny dziennie. Resztę czasu obozowicze spędzają na aktywnym wypoczynku, rywalizacji w wielu konkurencjach, nawiązywaniu przyjaźni i dobrej zabawie.

Więcej  możecie Państwo dowiedzieć się na naszym fanpage na facebook.

Serdecznie zapraszamy.

  
Podstrona galerii: 2 z 2 [ 1 ] [ 2 ]